Plastikiniai atitvarai

3 įvertinimai
10 vienetų arba 6 metrai - plastikinių atitvarų komplektas labai tiks tiems, kurie nori gražiai ir t..
€850€1200
43
Puoselėjantiems savo namų aplinką labai patiks kokybiškų ir tvirtų plastikinių atitvarų kompl..
€3200€3450
44
Plastikiniai atitvarai naudojami atskiriant juodžemį nuo mulčio, skaldos, vejos. Atitvarai yra lanks..
€089
42

Kiemas, sodas ir visa namus supanti aplinka yra tarytum vizitinė kortelė. Juk būtent aplinka pirmiausia pamatoma, įvertinama, ji sudaro pirminį įspūdį apie namo gyventojus. Todėl nenuostabu, jog individualių namų šeimininkai puoselėja savo kiemus, ieško stilingų sprendimų, investuoja ne tik į augalus, tačiau ir į dekoratyvumo suteikiančias medžiagas, tvarką ir darną, lengvesnę bei mažiau laiko reikalaujančią priežiūrą užtikrinančius sprendimus. Vienas tokių – plastikiniai atitvarai. Jie žavi funkcionalumu ir suteikiamomis galimybėmis lengvai bei mažomis investicijomis užtikrinti tvarką, estetiką ir grožį kieme.

Tiesa, vis dar kartais manoma, jog tokie atitvarai tinka tik juodžemiui nuo vejos ar gėlyno atskirti, bet jie pasiteisins ir ten, kur reikia atskirti dirvožemį nuo skaldos, dekoratyvinių akmenukų, mulčio, ten, kur reikia atskirti skirtingų formų akmenukus, skirtingų spalvų skaldelę, taip pat jie leis dekoratyviai atskirti juodžemį nuo takelių bei važiuojamosios dalies ir pan. Platus panaudojimo spektras ir jų savybės, leidžiančios lengvai montuoti kokių tik norite formų atitvarus, lėmė, jog šie gaminiai sparčiai išpopuliarėjo tarp puoselėjančių savo aplinką. Jei norite plastikinių atitvarų įsigyti savo kiemui ir dekoratyviems jo sprendimams, rinkitės mūsų asortimente – garantuojame aukštą kokybę, gaminių patvarumą ir geriausią pirkimo patirtį.

Kas yra plastikiniai atitvarai?

Klausiantiems, kas yra plastikiniai atitvarai, sakome paprastai – tai plastikinės tvorelės, kurios daugiau ar mažiau įkasamos į žemę, siekiant atskirti juodžemį, veją, skaldą ar kitas ant grunto beriamas medžiagas. Savybės ir naudojimo paprastumas leidžia atitvarų privalumais džiaugtis tiems, kurie trokšta paprastų, bet sumanių sprendimų, nesudėtingo montavimo, mažiau laiko skirti aplinkos priežiūrai, įgyvendinti paprastus ar net labai originalius aplinkos dekoravimo sprendimus.

Plastikiniai atitvarai skirti atskirti juodžemį nuo vejos, gėlyno, dekoratyvinių augalų, medžių, krūmų, skaldos, dekoratyvinių akmenukų, mulčio ir kt. Technologijų pažanga lemia, jog šiandien galime drąsiai naudoti plastikinius gaminius nebijodami pakenkti augalams ar aplinkai.

plastikinis atitvaras ant žolės

Plačios plastikinių atitvarų panaudojimo galimybės

Plastikiniai atitvarai gali būti skirtingų matmenų, formų, tačiau tai nekeičia jų funkcionalumo ir labai plataus panaudojimo lauko. Paminėsime svarbiausias jų teikiamas galimybes Jūsų namų aplinkoje.

 • Juodžemiui nuo vejos, takelių atskirti. Atitvarai šiuo atveju bus labai geras barjeras, iš vienos pusės neleidžiantis juodžemiui byrėti į veją, o iš kitos pusės – apsaugantis juodžemį nuo vejos skverbimosi. 
 • Vejai nuo takelių atskirti. Jūsų sodo takeliai iš dailių dekoratyvinių akmenukų? O galbūt iš skaldelės, mulčio? Nepriklausomai nuo to, kokios medžiagos dominuoja, plastikiniai atitvarai leis juos lengvai atskirti nuo vejos – akmenukai, skalda ar mulčias nebyrės į veją, bus užtikrintas estetiškas vaizdas, tvarka. Tokie atitvarai taip pat neleis vejos šaknims skverbtis į takelių teritoriją, tad bus kur kas lengvai išlaikyti dekoratyvumą, reikės mažiau laiko takelių ravėjimui.
 • Vejai, juodžemiui, skaldai ar kitoms medžiagoms nuo važiuojamosios dalies atskirti. Plastikiniai atitvarai puikiai tiks, jei yra poreikis atskirti kiemo važiuojamąją dalį nuo kitokio grunto. Atitvarus galima labiau įkalti į žemė arba palikti aukštesnius, kad būtų geriau matomi. Jie užtikrins, jog į važiuojamąją dalį, automobilių stovėjimo vietą kieme nebyrės juodžemis, mulčias, akmenukai.
 • Daržo lysvėms, augalams darže atskirti. Darže plastikiniai atitvarai taip pat pasiteisins. Jais galite atskirti daržą nuo vejos, lysves nuo tarplysvių, taip pat ir skirtingų augalų zonas darže. Pastarasis variantas tikrai bus įvertintas, jei neturite didelio daržo, tačiau norite auginti daugiau įvairių daržovių. Ne paslaptis, jog toli gražu ne visoms daržovėms tinka toks pat dirvožemis – vienoms geriau juodžemis, o kitos mėgsta smėlingesnį. Štai tada plastikiniai atitvarai bus labai naudingi, nes jais lengvai atskirsite skirtingą gruntą darže. Taip pat atitvarai gali padėti lengvai suskirstyti daržo augalus pagal identiškus ar labai panašius laistymo, trąšų ir kitus poreikius. Atitvarai labai pravers ir tada, jei Jūsų daržo lysvės yra vejos aukštyje – dirvožemis nebyrės į veją, vejos žolė neplis į daržą, bus patogu šienauti. Jei atitvarai aukšti, juos galite naudoti lysvėms aptverti – išvengsite dirvožemio byrėjimo į tarplysvius.
 • Gėlyno sprendimams įgyvendinti. Plastikiniai atitvarai pasitarnauja ir gėlynuose, alpinariumuose, dekoratyvinių augalų zonose, ypač naudingi, jei kuriate japonišką sodą. Šiandien gėlių augimo erdves populiaru papildyti įvairių papildomų spalvų, tekstūrų suteikiančiais dekoratyviniais akmenukais, skalda, mulčiu. Tačiau jei tiesiog subersite šiuos gaminius, jie susimaišys. Todėl naudojami atitvarai, leidžiantys suteikti ribas tam tikroms zonoms. 
 • Plotui aplink medžius ar krūmus aptverti. Zona aplink medžius bei krūmus prižiūrima įvairiai – vieni palieka laisvai augti veją, kiti tą plotelį ravi, mulčiuoja, kartais sodina gėles. Tokiu atveju prižiūrėti jį gana sudėtinga, nes iš vejos lengvai atkeliauja ir plečiasi žolės, pjaunant veją pribyra nupjautos žolės, o ir priėjimas gana sudėtingas. Atitvarai iš plastiko leis daug lengviau prižiūrėti pomedžius, užtikrinti reprezentatyvų vaizdą.
 • Vaikų žaidimų zonai atskirti. Jei kieme yra vaikų žaidimams skirta zona, kurioje paprastai būna purus ir minkštas smėlis, tuomet reikia pasirūpinti, kad jis nebyrėtų už žaidimų erdvės ribų ant vejos, trinkelių, takelių ir pan. Plastikiniai atitvarai yra vienas patogiausių būdų, kaip galite tai užtikrinti.

plastikinis atitvaras tarp žolės ir pušies mulčo

Kokie plastikinių atitvarų privalumai?

 • Gyvename tokiais laikais, kai skubėjimas daugelio gyvenime yra gana įprastas dalykas, tad natūralu, jog neretai norime, kad tam tikri darbai būtų atlikti kuo greičiau ir renkantis prekes ar paslaugas sparta tampa vienu iš prioritetinių kriterijų. Taigi vienas iš esminių plastikinių atitvarų privalumų yra tas, jog jie įrengiami labai greitai, o geriausia – itin paprastai. Nesunkiai tą padarysite patys.
 • Plastikinius atitvarus junkite tarpusavyje ir turėkite kokio tik Jums reikia ilgio atitvarą. Sujungimai tvirti, stabilūs, puikiai sukimbantys, tad galite nesibaiminti, jog per sujungimą skils ar bus kitaip pažeisti. Galite tverti net labai didelius plotus.
 • Tokie atitvarai yra labai praktiškas pasirinkimas, mat jie atitverdami juodžemį, veją ar kitas grunto zonas atlieka kur kas daugiau funkcijų, pavyzdžiui, leidžia paprasčiau pjauti veją, užkerta kelią plisti žolių šaknims, neleidžia už atitvarų plisti gėlėms ar kitiems augalams, sulaiko smėlį, juodžemį ir neleidžia jam išbyrėti, atskiria dekoratyvinius akmenukus, skaldą, mulčią ir kt.
 • Plastikiniai atitvarai bus puikus sprendimas lengvesnei pomedžių priežiūrai – jie užkirs kelią žolių šaknų plitimui, todėl mažiau reikės laiko ravėjimui. Negana to, pjauti veją ar šienauti žolę bus daug paprasčiau, o ir krūmus ar medžių žievę apsaugosite nuo pažeidimų.
 • Gėlynuose plastikiniai atitvarai padės suformuoti lygius, aiškius, taisyklingus kraštus, linijas. Jie garantuos, jog gėlės „nepersikraustys“ už gėlyno ribų, kas ypač aktualu auginant besidriekiančias gėles. Tokios tvorelės užtikrins, jog gėlynuose, alpinariumuose naudojami skirtingi akmenukai nesusimaišys, neišbyrės už kraštų ir bus išlaikytos taisyklingos formos bei jų zonos. Tokie atitvarai ypač bus įvertinti tada, jei gėlynuose naudojate skirtingų spalvų smėlį – nes jį ypač sunku atskirti, išlaikyti reprezentacinį vaizdą sudėtinga, tad plastikiniai atitvarai tikrai palengvins tokių sprendimų įgyvendinimą ir gėlyno priežiūrą.

Plastikinių atitvarų privalumų sąrašas nėra baigtinis. Tai pagrindiniai aspektai, patvirtinantys, jog tokie atitvarai tikrai nedūlės sandėliuke, o bus panaudoti puoselėjant aplinką: jos estetiką, grožį ir lengvesnę priežiūrą.

Kaip išsirinkti plastikinius atitvarus?

Plastikiniai atitvarai gali skirtis aukščiu, todėl įvertinkite, kam ir kur juos naudosite. Pavyzdžiui, jei reikia atskirti dirvožemį nuo gėlyno, vejos, takelių ir pan., puikiai tiks žemesni, kurie įkasti į žemę turėtų beveik nesimatyti, o jei atitvarus naudosite lysvių kraštams ar norite kad jie būtų labiau iškilę ir atliktų dekoratyvinės tvorelės vaidmenį, tuomet rinkitės aukštesnius. Išmatuokite, kokio ilgio atitvarų reikia ir apskaičiuokite, ar finansiniu požiūriu naudingiau pirkti po vieną ar komplektą, kuriame yra daug vienetų.

Atsižvelkite ir į gamintojus, pardavėjus – prioritetą teikite patikimiems prekių ženklams ir el. parduotuvėms, kad netektų nusivilti.

Kodėl atitvarai iš plastiko yra vienas geriausių sprendimų tvarkingai aplinkai?

Kartais į plastikinius gaminius vis dar žvelgiama nepatikliai, esą plastikas yra trapus, imlus mechaniniam poveikiui, blunka ir pan. Tačiau patikiname, jog mūsų asortimente yra tik tie gaminiai, kurių gamybai naudojamas tvirtas, aukštos kokybės polipropilenas, galutiniam gaminiui dovanojantis puikių savybių pluoštą – ilgaamžiškumą, patvarumą, atsparumą drėgmei, saulės kaitrai, šalčiui, trąšų poveikiui, temperatūrų svyravimas ir kt.

Plastikiniai atitvarai lengvi – tai didelis privalumas transportuojant, pernešant juos, jei yra dideli kiekiai. Taip pat atitvarai iš polipropileno labai lengvai jungiami tarpusavyje, sparčiai montuojami.

plastikiniai atitvarai pasislėpę tarp žolės ir mulčo

Kaip montuoti atitvarus?

Jei nuspręsite įrengimo darbus atlikti patys, greičiausiai kils klausimas, kaip montuoti atitvarus, kad jų nepažeistumėte ir kad gaminiai atskleistų visus savo privalumus. Puiki žinia ta, jog atitvarų iš plastiko montavimas labai paprastas. Pirmiausia Jums reikia kastuvu padaryti labai nedidelį griovelį tose vietose, kur bus atitvarai.

Įstatykite juos ir kalkite į gruntą tol, kol pasieksite Jums reikalingą atitvarų aukštį. Labai svarbu, jog naudotumėte guminį plaktuką, nes jis nepažeis atitvaro, apsaugos plastmasę nuo skilimo, lūžimo, apibraižymų.

Junkite kokio norite ilgio atitvarus – tam nereikia jokių papildomų elementų. 

Plastikiniai atitvarai: ką siūlome Jums?

 • Mūsų el. parduotuvėje rinkitės atitvarus, pagamintus iš aukštos kokybės polipropileno, kuris atsparus šalčiui, karščiui, temperatūrų svyravimams, drėgmei, net vandens užsistovėjimui, taip pat ir trąšoms ar kitam poveikiui iš aplinkos. Atitvarai pritaikyti naudoti būtent mūsų klimato sąlygomis.
 • Plastikiniai atitvarai yra labai tvirti, tad galite neabejoti jų ilgaamžiškumu ir reprezentatyvumo bei funkcionalumo išlaikymu ilgalaikėje perspektyvoje.
 • Atitvarai pagaminti iš perdirbto plastiko, jie nekenksmingi dirvožemiui, jame augantiems augalams, aplinkai.
 • Mūsų asortimente galite plastikinius atitvarus įsigyti po vieną arba komplektais. Po vieną parduodamo atitvaro matmenys yra 600x125x20 mm. Jei pirksite komplektą, galite rinktis mažiau arba daugiau detalių turintį, pavyzdžiui, 10 (susideda 6 metrų ilgio atitvaras) arba net 40 vienetų (susideda 24 metrų ilgio atitvaras).
 • Atitvarų aukštis lengvai reguliuojamas – tam tereikia gumini plaktuko.
 • Atitvarai juodos spalvos – puikiai susilieja su gruntu.

Mūsų plastikiniai atitvarai – ilgalaikė investicija į Jūsų aplinką, jos reprezentatyvumą bei laiko taupymą ją puoselėjant. Jei dar neišbandėte tokių gaminių, būtinai išsirinkite mūsų el. parduotuvėje ir atraskite jiems vietą savo kieme, sode. Jūsų laukia puikus pasirinkimas, kokybiški gaminiai, platus jų savybių spektras bei privalumai.

Plastikiniai atitvarai - VIDEO

 

Rašyti
Skambinti