Gražinimas ir garantija

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pristačius Jūsų prekę pastebėjote, kad ji sugadinta, ir ją norite grąžinti, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė ir pan.).

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties, sudarytos su Parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, bei nėra sugadinta originali prekės pakuotė.

Pirkėjas, norėdamas grąžinti kokybišką prekę, padengia visas transportavimo išlaidas. 

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data, grąžinimo priežastis. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki UAB „Ekostartas“ buveinės.

Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės prekę, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekę ir jos pristatymą sumokėtus pinigus per 5(penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. Taip pat Pirkėjas turi pateikti prekės įsigijimo dokumentą bei pasirašytą prašymą, su nurodyta prekės grąžinimo priežastimi.

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu. 

.

Te.l +370 612 52781

El. p. info@sodasdarzas.lt

.

Elektroninė parduotuvė "www.sodasdarzas.lt"

UAB "Ekostartas"

Įmonės kodas: 302592468

PVM mokėtojo kodas: LT100005984614

Buveinės adresas: Kalvarijos g. 7-103, LT-46349, Kaunas

Rašyti
Skambinti