Pristatymo sąlygos

Apmokėjus už prekes, jas galite atsiimti mūsų buveinėje  Kaune, iš anksto telefonu suderinus Jums patogų laiką. Taip pat prekes pristatome bendradarbiaudami su kurjerių įmonėmis, per paštomatus. Patarimas - perkant smulkias prekes rinkitės "Omniva" paštomatus.

 

Jei prekių sandėlyje nebus, jos bus pristatytos per individualiai su Jumis sutartą laiką. 

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

.

Te.l +370 612 52781

El. p. info@sodasdarzas.lt

.

Elektroninė parduotuvė "www.sodasdarzas.lt"

UAB "Ekostartas"

Įmonės kodas: 302592468

PVM mokėtojo kodas: LT100005984614

Buveinės adresas: Kalvarijos g. 7-103, LT-46349, Kaunas

Rašyti
Skambinti